Nagrody Burmistrza Mogilna dla uczniów z Gminy Mogilno

W dniu 31 sierpnia 2021r. w Urzędzie Miejskim w Mogilnie odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Burmistrza Mogilna. W uroczystości uczestniczyli: Leszek Duszyński Burmistrz Mogilna, Paweł Molenda Przewodniczący Rady Miejskiej w Mogilnie oraz Jarosław Lorek dyrektor ZOSiP w Mogilnie. Głównymi bohaterami dnia były uczennice Szkoły Podstawowej im. Ofiar Katynia w Strzelcach, które jako jedyne w roku szkolnym 2020/21 uzyskały tytuł laureata konkursów kuratoryjnych i otrzymały w roku szkolnym 2020/21 nagrodę Burmistrza Mogilna.

Karolina Szymandera Laureatka konkursu przedmiotowego z języka polskiego, Laureatka konkursu przedmiotowego z matematyki oraz Finalistka konkursu przedmiotowego z matematyki Liga zadaniowa. Średnia na świadectwie 5,89. Nauczycielem prowadzącym była Pani Mariola Szymandera, nauczyciel matematyki, dyrektor szkoły oraz mama nagrodzonej uczennicy.

Maja Wiśniewska Laureatka konkursu przedmiotowego z języka polskiego. Średnia na świadectwie 5,38. Nauczycielem prowadzącym była Pani Katarzyna Sterymska nauczycielka języka polskiego.